Çemberli Frizbi Serpme Ağ

14.869

Çemberli Frizbi Serpme Ağ

Çemberli frizbi serpme ağ, Ölçüleri Ve Fiyatları;

Çemberli İp Serpme  Ağ  – 14 Metre Kare – 4 Kg – 500 TL

Çemberli Misina Serpme – 14 Metre Kare – 4 Kg – 500 TL

Çemberli Misina Serpme – 18 Metre Kare – 5 Kg – 600 TL

Atma ipi ve fırdöndü hazır bağlıdır. Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Fotoğrafları için Aşağıya ininiz ⇓

İp Serpme  – 14 Metre Kare Açılım — 4 Kg FotoğraflarıMisina Serpme – 14 Metre Kare Açılım – 4 Kg FotoğraflarıMisina Serpme – 18 Metre Kare Açılım – 5 Kg Fotoğrafları

Piyasaya yeni yeni sürülen ve çok avantajlı olan bu ağ modeli, bireylerin kısa süre içerisinde diledikleri miktarda balık tutmalarına imkan sağlar. Çemberli frizbi serpme ağlar, diğer ağ modellerine göre daha kolay atılabilir ve daha yoğun ip oranına sahiptir. Günümüzde en çok tercih edilen modellerden biri olan bu ağ, genellikle açık denizlerde kullanılmaktadır.

Serpme ağ, birçok denize ve balık olan suya kolaylıkla uyum sağlar. Bu sebeple de günümüzde balık tutma yöntemleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır. Kısa süre içerisinde çok sayıda balık tutulmasına imkan sağlayan bu ağların, birçok modeli de bulunmaktadır. Frizbi ağlar da bu modellerden biridir.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme balık ağı, balıkların daha kolay tutulmasını sağlar. Bu ağlar, balıkların su içerisinde geçiş yaptıkları kısımların ortasında atılır. Balıkların diğer tarafa geçmesine imkan vermez ve bu şekilde balıklar kolaylıkla tutulmuş olur.

Çemberli serpme ağ ise çemberli ağlar ile frizbi ağların birleşiminden meydan gelmiş bir serpme ağ modelidir. Bu ağ da yine aynı şekilde balıkların bulunduğu bölgeye atılmaktadır. Kısa süre içerisinde istenilen balık sayısına ulaşılmasını sağlayan bu ağ modeli, bireylerin kolaylıkla kullanabilecekleri balıkçılık ekipmanlarından biri olmaktadır. Bu ağların diğerlerinden farkı açık denizlerde kullanılmaya uygun olmasıdır. Balıkların çok olduğu bölgede açık denizlerde kolaylıkla kullanılabilir ve istenilen faydanın alınmasını sağlar.

Çemberli Serpme Ağ Fiyatları

Serpme fiyatları, ağların modellerine, ağırlıklarına ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Serpme ağların günümüzde farklı alanlarda kullanılabilecek çok sayıda modeli bulunmaktadır. Frizbi serpme ağ da bu serpme çeşitlerinden biri olmaktadır. Bireylerin diledikleri zaman kolaylıkla satın alabilecekleri bu ağlar uygun fiyatlar ile sizlere sunulur.

Serpme ağ fiyatları genellikle uygun fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Bu sebeple de herkes tarafından kolaylıkla satın alınabilir. Çemberli serpme ağ da fiyat ve performans açısından yüksek oranda olumludur. Her bütçeye kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler, bireylerin diledikleri zaman tercih edebilecekleri serpme ağlar arasında yer alır.