Satılık Misina Serpme

Satılık misina serpme ağ, çeşitli durumlardan dolayı satışa sunulur. Bu serpme ağlar deniz, göl ve baraj gibi su üstü balıkçılığında kullanılır. 

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Misina serpmelerin zincirli, halka ve kurşunlu gibi çeşitleri bulunur. Bu misina tip serpme balık ağı çeşitleri ve modelleri ise kullanılan suya göre değişir.

Misina serpme ağlarının saklama koşulları ise kolaydır. Sadece ilgili su kaynağından çıktıktan sonra kurutulması gerekir. Bu ağlarda kurutma işlemi ise boydan asılarak sağlanır. Dayanıklı ve sağlam olan bu misina serpme ağlar, uzun süre kullanım kolaylığı sağlar. Bu sayede balıkçılık ile uğraşan veya uğraşmak isteyen bireylere ek bir maliyet oluşturmaz.

Amerikan Satılık Misina Serpme

Amerikan misina serpmeler, balıkçılıkta kullanılan bir serpme ağ çeşididir. Bu tip serpme ağlar çürümezler ve uzun süre kullanım kolaylığı sağlarlar. Bu sayede su üstü balıkçıları tarafından sıklıkla tercih edilir. Misina serpme ağ fiyatları uygunluğu da herkes tarafından kolaylıkla bu ağlara ulaşılmasını sağlar. Ayrıca satılık misina serpme, üstün kalitesi ile bireylere satışa sunulur.

Amerikan misina serpme ağ, zincir veya kurşundan üretilir. Göz büyüklüğü 22 mm, misina kalınlığı 0.33 mm ve ağın boyu ise 2.60 cm’dir. Bu ağın açılış boyu ise 4.5 metredir. Atma ipi ve fırdöndü ek ürünleri bu ağda hazır ve bağlıdır. Bu ağ 5 kg ağırlığındadır ve 15 metre kurşun ipi bulunur.

Komple Misina Serpme Ağ

Komple misina serpme ağ, tamamı misina olan bir serpme ağ modelidir. Bu ağda 18 mm göz açıklığı ve 950 göz bulunur. 4 metre boyunda ve 6 metre çapındadır. 19 metrekare açılım sağlayan bu ağ 5 kg ağırlığındadır. Torba kısmı ise güçlendirilmiş bir şekilde örülüdür.

Misina serpme ağın su tutmaz özelliğinden dolayı ağırlığı her koşulda aynıdır. Bu ağ en çok deniz veya gölde kullanılır. Tamamı misinadan olduğu için kullanılması ve atması kolaydır. Diğer ağlara göre suya daha hızlı batar ve suyu hızlı keser. Ayrıca diğer serpme fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ucuzdur. Kaliteli ve ekonomik olan bu ağlar ise misina serpme olarak bireylere sunulur.

Satılık Misina Serpme

Satılık Misina Serpme