Satılık Serpme Ağ Samsun

Farklı boyut ve tasarımlarda üretimi yapılan serpme balık ağı ürünleri, balık avcılığında kullanılan geleneksel ekipmanlar arasında yer almaktadır

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.300,00 7.500,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.250,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.450,00 2.750,00 

Serpme Balık Ağlarında Dikkat Çeken Özellikler

Deniz suyuna dayanıklı malzemeler kullanılarak üretimi yapılan bu ürünlerin uzun ömürlü olmaları dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Farklı balık türlerinin yakalanabilmesi için geniş bir ürün yelpazesinde üretilen bu ürün, balık türlerinin büyüklüklerine göre göz büyüklüklerine sahiptir.

Kolay taşınabilirliği üstünlük olan çemberli serpme ağ kullanıcısına son derece ergonomik bir çözüm sunmaktadır. Kolay serpme ağ kullanımı kullanıcısına ağın atılmasında ve toplanmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede iş gücünden ve zamandan büyük tasarruf ortaya çıkmaktadır.

Kaliteli Serpme Balık Ağı Nasıl Olmalıdır?

Mümkün olan en geniş alanda balık avının gerçekleştirilmesini sağlayan serpme ağlar, tek seferde yüksek verimlilikte balığın yakalanmasını sağlamaktadır. Ağın yapımında maliyetlerin minimum düzeylere çekilmesi kullanıcının balık avından yüksek oranlarda kar elde etmesini sağlamaktadır. Diğer balık avı türlerine nazaran daha yüksek performans sergilemesi nedeniyle özellikle ticari balık avcılığında yüksek bir kullanıma sahip olan bu ürün fiyatı bakımından da yüz güldürücü sonuçlar sunmaktadır.

Serpme balık ağı seçerken ürünün kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Kalite uzun süreli bir kullanım için ilk dikkat edilmesi gereken nokta olmalıdır. Serpme fiyatları kıyaslanırken kalitenin tecrübeli üreticiler tarafından ürünlere yansıtılmış olmasına dikkat etmek uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün satın almayı beraberinde getirmektedir.

. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler balık avcıları için geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. Kişisel ihtiyaçlar ve balık avında istenilen hedefler doğrultusunda tercih edilecek olan bir ürün beklentilerin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Son derece hafif olması nedeniyle kolaylıkla taşınabilir olan bu ağların kullanım alanları ise;

  • Kıyı balıkçılığı
  • Amatör balıkçılık
  • Ticari balıkçılık gibi alanlardır.

Balıkçılık endüstrisinin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu ürün farklı açılım, çap ve boy büyüklüklerinde üretilerek kullanıcısına sunulmaktadır. Bu ağların fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir kriter olan boyut büyüklüğü kişisel beklentiler doğrultusunda tercih edilmektedir. Serpme ağ fiyatları değerlendirilirken ağın boyutları mutlaka sorgulanmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir