Serpme Ağ Fiyatları İndirim

Serpme fiyatları bazı kriterlere göre değişmektedir. Uygun fiyatlı serpme ağlar özelliklerine göre sınıflanır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Kaliteli ve Ucuz Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı kaliteli ve ucuzdur. Son derece dayanıklı malzemelerle üretilen serpme balık ağlarında kullanım yeri deniz, gölet veya ırmak olabilir. Bu yüzden balıkçılık yapılacak alana göre seçim yapmak daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. İstediğiniz boyutlara uygun özel üretimler de mevcuttur. Detaylı bilgi için Kaya Balık Ağları müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

En ucuz misina serpme ağ türlerinde tercihiniz olan balık ağı kalitesiyle sorunsuz şekilde kullanılır. Ayrıca herkesin kullanıma uygun şekilde üretilir. Atışta sorun yaratmaz, aynı şekilde toplanması esnasında hızlı bir şekilde tutulan balıkları tekneye çekmeye yarar. Aynı anda yüzlerce balık tek seferde tutulur. Özel olarak üretilen serpme ağ türlerinde dilediğiniz boyuta karar vererek seçim yapabilirsiniz.

Ağ kalitesi fiyat belirleyici olmaktadır. Ayrıca indirimli serpme ağlar için Kaya Balık Ağları’nda bütçe dostu rakamları bulabilirsiniz. Ekonomik serpme ağ fiyatları hakkında rakamları belirleyen kriterler şu şekildedir:

 • Ağ kullanım amacı
 • Ağ göz aralığı
 • Malzeme tipi
 • Kullanım yeri
 • Boyutlar

Belirtilen unsurlar fiyat farklılıklarının belirleyicisidir. Ayrıca kullanım yerine göre çemberli serpme ağ modelleri kendi aralarında sınıflanır. Bu sınıflamalar her çeşit balıkçılık için kullanıma uygun serpme ağ türlerini ortaya çıkarır. Dilediğiniz balık için uygun fiyatlı kolay serpme ağ modellerini firmamızın adresinde bulabilirsiniz.

 

Serpme Balık Ağı Fiyat Listesi

Serpme ağ fiyatları hakkında detayları inceleyerek güncel fiyat listesi üzerinden tercih yapmak mümkündür. Ayrıca detaylarda balık ağının tüm özelliklerine yer verilir. Balık ağları son derece dayanıklı malzemelerle üretildiği için farklı koşullara uygundur ve sorunsuz şekilde kullanılır. Serpme balık ağı türlerinde tercih edeceğiniz balık ağları, her balık için güvenilir bir kullanım sunar.

Aradığınız serpme balık ağı fiyatlarını incelerken firmamızın adresinde filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun bir sıralama yapar ve uygun fiyatlıdan pahalıya göre sıralamaları bulabilirsiniz. Bu şekilde hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmak istediğiniz ürüne ulaşabilir, seçiminizi çok daha kolay oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz yerden sipariş vererek güvenli teslimat sayesinde serpme balık ağlarını satın alabilirsiniz.

Serpme Ağ Çeşitleri

 

8 thoughts on “Serpme Ağ Fiyatları İndirim

 1. Bu Kadar Bilgi dedi ki:

  Detaylı bir makale olmuş. Baştan sona okudum ve karşılaşmış olduğum için de mutluyum. Teşekkür ederim.

 2. kayabalik dedi ki:

  Teşekkürler

 3. memur dedi ki:

  detaylı bir makale olmuş epey faydasını göreceğimi düşünüyorum teşekkürler

 4. bilgi dedi ki:

  detaylı bir bilgilendirme olmuş fayda gördüm teşekkür ederim

 5. saatler dedi ki:

  detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim

 6. Verdiğiniz detaylı bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim

 7. su sıralar araştırma yapıyordum bu makale ile karşılaşmam iyi oldu paylaşımdan ötürü teşekkür ederim

 8. bilgi dedi ki:

  verdiğiniz detaylı bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim

Comments are closed.