Serpme Tor Fiyatları

serpme tor fiyatları ve çeşitleri

Serpme tor fiyatları ağların çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Serpme ağlarda birçok çeşit vardır. Bu nedenle çoğu balıkçı tarafından tercih edilir.

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.950,00 3.250,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Serpme ağ çeşitleri kalitesi, kolay taşınması ve uzun süreli kullanımıyla balıkçıların göz bebeği ürünü haline gelmiştir. Bu ağların kolay kullanımı sayesinde birçok balık tutulabilir. Bu nedenle balıkçıların çok sık kullandıkları bir üründür.

Genellikle serpme ağ çeşitlerini balıkçılığı meslek olarak yapan kişiler çok sık kullanır. Çünkü serpme ağ sayesinde birçok balık yakalanabilir. Bu nedenle ağlarda kullanılan misinalar oldukça kalitelidir. Misinaların kaliteli olması uzun süreli kullanım sağlar. Misinaların kaliteli olması hem ince olup hem de uzun süreli kullanım sağlamasına dayanır.

Serpme Tor Çeşitleri

Serpme balık ağı modelleri genişliğine, kilosuna ve kullanılan misinalara göre farklılık gösterir. Balıkçılığa yeni başlayanlar için küçük modellerini kullanmak daha kolaylık sağlar. Bu ağ sayesinde daha az işlemle daha çok balık yakalanarak yeni balıkçılarda motive olurlar. Taşımasının ve işlevleri sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür.

Serpme tor fiyatları ağların kalitesine ve büyüklüklerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Aynı zamanda balıkçılık sektöründe serpme ağlar uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Serpme fiyatları oldukça uygundur. Fiyatların uygun olmasıyla beraber ürün hem kaliteli hem de oldukça kullanışlı bir üründür. Ürünün yapılışında ağların kalitesine oldukça dikkat edilir.

Tor Fiyatları

Serpme fiyatları üretilen yere, ağların kalitesine ve büyüklüklerine göre farklılık gösterir. Bu farklılıkların arasında çok büyük bir uçurum yoktur. Aynı zamanda balıkçılık sektöründe en uygun fiyatlı ürünler serpme ağlardır. Serpme ağların kalitesi ve uzun süreli kullanımıyla birçok balıkçı tarafından tercih edilir bir ürün haline gelmiştir.

Serpme ağ fiyatları oldukça uygun hazırlanmıştır. Ürünün uygun olması hiçbir zaman kalitesini düşürmez. Serpme ağlar oldukça kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Ağlarda kullanılan misinalara oldukça özen gösterilir. Bu nedenle ağlar kullanıcıya uzun süreli kullanım sunar. Ağların taşınmasının da kolay olması kullanıcıları yükten kurtarır. Bu özellikler sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir bir ürün haline gelmiştir.