Yemlik Amerikan Serpme

Kolay serpme ağ modelleri arasında bulunan yemlik Amerikan ağları balıkçılıkta sıkça kullanılır. Yemlik ağ modeli, tüm balıkları toplamada büyük avantaj sağlar.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ Avantajları

Çemberli serpme ağ avantajları büzmeli olduğu için tercih edilir. Büzmeli tasarımıyla ip ağı kalitesi uzun seneler bozulmadan kullanılabilir. Çemberli serpme ağlar kolayca suya atılabildiği için tercih edilir. Ayrıca istenen mesafede çemberli ağlarla çalışmak oldukça kolaydır. Ağ avantajlarından bazıları şunlardır:

 • 5 kg ağırlığa sahiptir.
 • 15 m2 açılım sağlar.
 • 5 metre çapındadır.
 • 3 metre boyundadır.
 • 33 mm kalınlığı vardır.

Çemberli ağlar suda kolayca görünür. Bu sayede balıkların içine hapsolmayı sağlar. Ayrıca suya atıldığında içerisinde frizbi bulundurur ve çemberli ağlar daha kolay bir balıkçılık sunar. Irmak gibi alanlarda kolayca kullanılır. Göz aralığı çeşitli balık türlerinde güvenle tercih edilir.

Yeme gelen balıklar dışarı çıkmadan ağ içerisinde kalır ve tek seferde yüzlerce balık yakalamak için tercih edilir. Çeşitli balık türlerini avlamada güvenle kullanılır.

Amerikan serpme ağlar, kurşunlu ve yaklaşık 4 kg ağırlığa sahiptir. Farklı ebatlarda özel sipariş ile hazırlanabilir. Modelde bulunan dayanıklı ve sağlam malzeme güvenle tercih edilebilir. Gümüş balığı tutmak için elverişli olan Amerikan serpme ağı, 10 m2 genişliğe sahiptir. Uygun fiyatlı serpme ağ fiyatları hakkında detaylı bilgiye firmamızla ulaşabilirsiniz.

Misina Serpme Ağ Özellikleri

Misina serpme ağ yaklaşık 5 kg ağırlığında zincirlidir. Bu ağların 4.5 m çapında genişliği vardır ve dilediğiniz modelde özel üretim yapılabilir. Misina kalınlığı kullanım kolaylığı sunarak balıkçılıkta daha güvenilir bir hizmet sunar. Ayrıca naylon iplerle misina serpme balık ağı türüne ekleme yapılabilir. Özel boyutları dilediğiniz ölçüde talep edebilirsiniz.

Deniz, akarsu, ırmak veya göletlerde misina serpme ağlar kullanılabilir. Daha kolay ve hızlı bir şekilde kullanıma uygun olan misina serpme ağlar göz aralığı sayesinde asla sorun oluşturmaz. Serpme ağların sunduğu avantajların en başında daha fazla balık yakalayabilmesi gelir.

Serpme ağlarda denizde bile güvenilir bir balık avcılığı yapılabilir. Balıkları yukarı çekerek toplayan sistem, onlarca balığı aynı anda yakalayabilir. Son derece dayanıklı malzemesi ile senelerce kullanıma uygundur.

Kopma durumu yoktur ve misina serpme ağlar, kalitesiyle tercih sebebidir. Misina serpme ağ, toplamasıyla ve atış şekliyle herkesin rahatlıkla balıkçılık yapabilmesine olanak tanır. Serpme fiyatları ve bunun yanında güvenilir özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi için Kaya Balık Ağları firmamıza ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Yemlik Amerikan Serpme

 1. Abbas Durak dedi ki:

  Merhabalar. Akarsuda(çay gibi) balık avlamak için en uygun serpme olarak neyi önerirsiniz. Amerikan tipi serpme uygun olur mu? en uygun gördüğünüz serpme ağının ip kalite,kalınlık ve aralık ölçüleri,serpme çapı ve derinliği, kol ipi özelliği ve uzunluğu, fırdöndü,ağırlığı ,rengi ve fiyatı hakkında bilgi almak isterim. Önerileriniz doğrultusunda tarafımdan serpmenin fiyatı ve özellikleri uygun görüldüğü takdirde kargoya hemen verebiliyor musunuz kaç günde elime ulaşır. Ayrıca hem deniz hemde tatlı suda kullanılacak tür ameriken serpme var mı? varsa özellikleri ve fiyatı hakkında bilgilendirirseniz memnun olurum . Saygılar

  1. ramazan dedi ki:

   Merhaba. El örgüsü serpme ağınız kargoya verildi. hayırlı olsun inşallah.

Comments are closed.