El Örmesi Serpme – 14 Metre Kare

23.308

El Örmesi Serpme – 14 Metre Kare

El Örmesi Serpme – 14 Metre Kare, Ölçüleri Ve Fiyatları;

9 Numara İp Kalınlığı – Göz büyüklüğü üst taraftan 18 mm, Orta Kısım 16 mm, Torba Kısımları 14 mm Göz büyüklüğü vardır. 680 Adet Göz sayısı var. 14 Metre Kare alan kaplaması, Çap: 4.50 Metre. – Boy Yükseklik 3.20 Metre.

Fiyatlar: 5  Kğ: 800 TL —– 6 Kğ: 850 TL —– 7 Kğ: 900 TL

Serpme ağın tamamı el yapımı olup, atma ipi ve fırdöndüsü hazır bağlı olarak kullanıma hazırdır. Tamamı el yapı olan serpme ağımızı incelemek isterseniz alttaki videoyu seyredebilirsiniz.

Bu serpme ağ tamamı el örgüsüdür. 9 numara ip ile örülmüştür. Fırdöndü den aşağı doğru göz genişliği 18 mm ortası 16 mm ve torbalarda 14 mm göz genişliğidir. Serpme açıldığında 14 metre kare alan kaplar. Serpmenin boyu 3.20 Cm. Ağırlık 5 kg – 6 kg – 7 kg – 8 kg – 9 kg – 10 kg İsteğe göre ağırlık yapılır. Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Serpme Ağ

Serpme modellerinin içinde en sağlam ve dayanaklı olan serpme ağ modelidir. Tamamı el örmesi olan serpme, Dere, akarsu, ırmak, kanal, göz ve deniz gibi sularda kullanılır. İp kalınlığı 9 numara olan serpme ağ dayanıklılık ve sağlamlık bakımından diğer serpme modellerine göre daha çok tercih edilen modelidir. Uzun yıllar kullanılabilen el örmesi dayanıklılık açısından tercih edilir.

Serpme Fiyatları

Serpme ağlar modeline ve türüne göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Piyasada ve halk arasında da bilindiği gibi makine örmesi serpme fiyat bakımından daha uygundur. Fakat işçilik ve kalite olarak serpme den fiyatı daha uygundur.

El Örmesi Serpme – 14 Metre Kare

El Örmesi Serpme – 14 Metre Kare