El Örmesi Serpme

El Örmesi Serpme Ölçüleri Ve Fiyatları; 9Numara İp Kalınlığı – Göz büyüklüğü üst taraftan 18 mm, Orta Kısım 16 mm, Torba Kısımları 14 mm Göz büyüklüğü vardır. 650 Adet Göz sayısı var. 14 Metre Kare alan kaplaması, Çap: 4.50 Metre. – Boy Yükseklik 3.20 Metre.
 
Bu el örgüsü serpme ağın tamamı el yapımı olup, atma ipi ve fırdöndüsü hazır bağlı olarak kullanıma hazırdır. Tamamı el yapı olan serpme ağımızı incelemek isterseniz alttaki videoyu seyredebilirsiniz.

Bu serpme ağ tamamı el örgüsüdür. 9 numara ip ile örülmüştür. Fırdöndü den aşağı doğru göz genişliği 18 mm ortası 16 mm ve torbalarda 14 mm göz genişliğidir. Serpme ağ açıldığında 14 metre kare alan kaplar. Serpmenin boyu 3.20 Cm. Ağırlık 5 kg – 6 kg – 7 kg – 8 kg – 9 kg – 10 kg İsteğe göre ağırlık yapılır. Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

El Örmesi Serpme

Serpme ağ modellerinin içinde en sağlam ve dayanaklı olan serpme ağ modelidir. Tamamı el örmesi olan serpme ağ, Dere, akarsu, ırmak, kanal, göz ve deniz gibi sularda kullanılır. İp kalınlığı 9 numara olan serpme ağ dayanıklılık ve sağlamlık bakımından diğer serpme ağ modellerine göre daha çok tercih edilen serpme ağ modelidir. Uzun yıllar kullanılabilen el örmesi serpme ağ dayanıklılık açısından tercih edilir.

Serpme ağ Fiyatları

Serpme ağlar modeline ve türüne göre serpme ağ fiyatları değişiklik göstermektedir. Piyasada ve halk arasında da bilindiği gibi makine örmesi serpme ağ fiyat bakımından daha uygundur. Fakat işçilik ve kalite olarak el örmesi serpme ağ dan fiyatı daha uygundur.

15 thoughts on “El Örmesi Serpme – 14 Metre Kare

 1. Mustafa dedi ki:

  4,5 kg Düz kurşun 30 gr 20 gr ince göz serpme varmı satıyormusunuz

  1. ramazan dedi ki:

   Merhaba. Yaparım malzeme var. Arayın konuşalım yardımcı olayım

 2. Gia dedi ki:

  5kg misina kah fara

  1. ramazan dedi ki:

   Fiyat için arayınız lütfen yardımcı olayım

 3. Abbas dedi ki:

  El örmeli serpme ağ siparişim, sipariş talep tarihinden bir gün sonra elime ulaştı. Siparişte önce firma sorumlusu Ramazan Bey le telefonda görüştüm ve serpme ağlar hakkında bilgi aldım. Elime ulaşan el örme serpme ağı elime ulaştığı akşam evde açtım. Ramazan Beyin bana anlattığında bende canlanan dan daha kaliteli, eksiksiz, tüm takımıyla ve her şeyi ile hazır bir serpme ağına sahip olduğumu gördüm. Ramazan beyin sözlerine sadık ve dürüst esnaf davranışı sergilediği gibi malzemeninde bir o derece kaliteli olduğuna şahit olmam, hala böyle samimi dürüst esnaflar varmış demek ki diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım. Kaliteli ve eksiksiz olarak malzemeyi gönderdiği için ve güven verici Esnaf ahlakına sahip ve sadık olduğu için kendilerine çok teşekkür ederim. Gördüklerimden dolayıda sizlere tavsiye ederim. Saygılarımla

  1. ramazan dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun inşallah.

 4. İsmail dönmez dedi ki:

  Pazartesi günü sipariş verdim. Çarşamba günü geldi. 7 kg. Tam bana göre süper.

 5. Hakan ars dedi ki:

  Selamlar. El örgüsü ne kadar büyük yapabilirsiniz. Geçen yıl sizden aldığım serpmeyi arkadaşım çok beğendi. Aynısından bir tane daha Alicam. Yazın görüşme üzere.

  1. ramazan dedi ki:

   görüşmek üzere abi.

 6. Hakki soydan dedi ki:

  7 kg aldım geçen sene hala ilk aldığım gün gibi kullanıyorum. İpi de kalın hala sağlam duruyor. El örgüsü dediğin böyle olur. Tavsiye ederim.

  1. ramazan dedi ki:

   Teşekkürler hakkı bey

 7. A12ali dedi ki:

  On numara serpme bence. Adamlar fırdöndü ve atma ipi bile veriyorlar. Başka yerde yok böyle kalite. 🤟

  1. ramazan dedi ki:

   teşekkür ederiz

   1. İzzet Alim dedi ki:

    7 kg ne kadar fiyat verebilir misiniz

    1. Fiyatları sitede yazıyor. Arayın beni yardımcı olayım

Comments are closed.