En Uygun Serpme Fiyatları

Her bütçeye uygun ve her suya uygun serpme ağ çeşitleri. Çemerli serpme, Misina serpme ağ, El örgüsü serpme ağ. Tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Serpme Fiyatları

En uygun serpme fiyatları bireylerin bu ağları daha kolay bir şekilde satın alabilmesini sağlamaktadır. Ürünler hem fiyat hem de kullanım açısından ön plana çıkar. 

Her denizde kullanılabilen bu serpmeler, bireylerin diledikleri kadar balık tutabilmelerine imkan sağlar. İlk günkü işlevini koruyan serpme ağlar uzun yıllara varan bir kullanımı da beraberinde getirir. Deniz ya da göl gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Serpme ağ derinlik fark etmeksizin denizin her kısmında kolaylıkla kullanılabilir. Fiyatı uygun olan bu ürün kullanım açısından da büyük oranda kolaylığa sahiptir. Pratik kullanıma sahip olan serpme ağlar, bu özellikleri ile her bireyin kullanabilmesine imkan sağlar.  Bu konuda deneyimli olmayan kişiler için de rahatlıkla tercih edilebilir. 

Kaliteli En Uygun Serpme Ağlar

En uygun serpme fiyatları ile herkes bu ağlara kolaylıkla sahip olabilir. Kullanım açısından bireyleri yormaz ve kısa süre içerisinde istenilen miktarda balık tutulmasını sağlar. Su içerisinde de sorun yaşatmayan serpme ağlar, istenilen her özelliği bünyesinde barındırır. Suda genişleme hacmi çok yüksektir. Deniz içinde herhangi bir taşa ya da kaya parçasına da takılmamayı da başaran bu ağ modeli, günümüzde en çok tercih edilen balık tutma yöntemleri arasında yer almaktadır. 

Serpme fiyatları ürünün büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Yani geniş çaplı kullanıma sahip olan bir ürün fiyat açısından da pahalıya gelebilir. Ancak bunun dışında ortaya konan her fiyat skalası uygun ölçülere sahiptir. Ürünler arasında büyük bir fiyat farkı da yoktur. Birçok kişi rahatlıkla bu ağlara sahip olabilir.

Kullanışlı En Uygun Serpme Ağlar

En uygun serpme fiyatları cebi yormamasının yanı sıra kullanım açısından da rahatlık sunar. Oldukça kullanışlı bir alana sahiptir. Her sulak alan için rahatlıkla tercih edilebilir. Denizlerde fırtına olsa bile bu durum kullanımı etkilemez. Özellikle büyük denizlerde daha çok işlev görür. En zorlu alanlar için bile kullanımı ön plana çıkar.

Serpme ağ fiyatları bireylerin istedikleri zaman tercih edebilecekleri malzemeler arasında yer alır. İhtiyaçlar doğrultusunda bu balık ağları modellerinden tercih etmek mümkündür. Serpme balık ağı ile çok sayıda balık kısa süre içerisinde tutulur. İnsan eforunun en aza indiği bu ağlar, kısa süre içerisinde istenilen balık Ağ yüksek kiloya varan bir kaldırma özelliğine de sahiptir. Bu sebeple herhangi bir yırtılma sorunu meydana gelmez.