Misina Ağ Fiyatları

Misina ağ fiyatları bireyler çeşitli araştırmalar yaparak rahatlıkla bulurlar. Bu ağlarda çeşitlerine göre fiyat farklılığı olabilir.

Bu yüzden balık avı seven bu bireyler değişen fiyatları çok sıkı takip etmektedirler. Fiyat farklılıkları ağ atılacak alanın büyüklüğü, avlanılacak balıkların cinsine göre ayırt edilir. Kişi ağ almaya karar vermeden önce ağı kullanacağı alana karar vermesi seçim yaparken işini kolaylaştırır.

Serpme ağ modelleri büyük ve küçük olmak üzere değişik boyutlarda üretilir. Küçük ağları genelde kıyı ve kıyı balıkçılığı yapan kişiler kullanır. Bu kişiler genelde nehir, göl ve küçük sularda avlanırlar. Büyük ağlar ise daha büyük teknelerde yani çevirme tekneleri ve ağ teknelerde kullanılır. Misina serpme ağ  kullanılan misina ipinin kalitesi belirler.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağın çeşidine göre birbirinden farklılık gösterir. Bu ağ cinsinin herkese uygun fiyatlarda olması tercih edilme sebebidir. Özellikle misina ipi ile örülen ağlar en fazla tercih edilen ağlardandır. Balıkçılıkla uğraşan bireyler misina ipinin işlerini kolaylaştırdığından dolayı ilk tercihleri arasındadır. Bu yüzden alınacak malzemenin kalitesi çok önemlidir. Hobi balıkçılığının en sevilen ağ çeşidi misinalı ağlardır.

Serpme fiyatları tercih edilecek ağın kullanım alanına göre değişir. Günümüzde balıkçılar ağ fiyatları ve çeşitleri konusunda fiyat araştırması yaparak ağ satın alırlar. Bu ağlar yaklaşık olarak 4 ile 7 kilo arasındadır. Misina ipi kullanılan ağlar kullanım kolaylığı sağlar. Fakat el örmesi ağlar daha dayanıklıdır. Misina serpme ağ fiyatları ağın ağırlığına göre değişebilir.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı kullanım kolaylığı bakımından bireylerin en fazla tercih ettiği ağ çeşitleri olarak bilinir. Bu ağ modellerinde misina ipi kullanılması ağın toplanması açısından kolaylık sağlar. Bu tür ağlarda kolay toparlama mekanizmalı olanları vardır.  Misina ipinin ince ve hafif olması taşıma kolaylığı da sağlar. Kullanım kolaylığı olması açısından balıkçıların bu ağı daha geniş alanlarda ve daha derin yerlerde bırakırlar.

Serpme fiyatları ağın büyüklüğüne göre değişir. Bu çeşitler büyüklüklerine göre ayrılır. Büyük ağlar daha geniş alanlarda daha geniş teknelerde kullanılır. Küçük olanlar ise daha göl, akarsu, dere gibi sularda kullanılır. Bu ağlar 4 ile 7 kilo arasındadır. Misina ağ fiyatları her keseye uygun bulunur.

Misina Ağ Fiyatları 1

Misina Ağ Fiyatları 1